top 10 aller tijden OUTDOOR JONGENS JUNIOREN A

Uitslagen doorgeven: KLIK HIER

 

100 METER
1. 11.21   Mark Tijmstra Rotterdam 24-05-1990
2. 11.30   Jeroen Gutte Alphen a/d Rijn 29-06-1991
3. 11.57   Simon Jonis Utrecht 05-07-2013
4. 11.59   Jorit van Drie Utrecht 13-08-1999
5. 12.00   Marijn Wouters Culemborg 23-05-2009
6. 12.04 * Bob Rink Nieuwegein 09-09-1995
7. 12.11   Bram Bruinse Nieuwegein 16-06-1995
8. 12.22   Nick Gieltjes Veenendaal 29-06-2013
9. 12.24 * Ben Tijmstra Utrecht 19-09-1987
10. 12.29   Jefferson Beuken Huizen 07-06-2015
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
200 METER
1. 22.22   Mark Tijmstra Rotterdam 24-05-1990
2. 23.74 * Jorit van Drie Veenendaal 29-05-1999
3. 24.01   Simon Jonis Utrecht 04-05-2012
4. 24.08   Marijn Wouters Culemborg 23-05-2009
5. 24.36   Bram Bruinse Nieuwegein 12-05-1995
6. 24.38   Daniël Hordijk Utrecht 29-05-2016
7. 24.41   Nick Gieltjes Veenendaal 29-06-2013
8. 24.55   Bram Koldenhof Zeist 09-05-2010
9. 25.74 * Antal Amptmeijer Utrecht 26-09-1992
10. 25.89   Lex Favrin Culemborg 04-10-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER
1. 51.95   Bram Koldenhof Utrecht 18-06-2010
2. 52.34 * Marijn Wouters Den Bosch 28-05-2009
3. 53.70   Simon Jonis Utrecht 25-05-2012
4. 53.73   Daniël Hordijk Utrecht 29-05-2016
5. 54.04 * Rutger Huisman Krommenie 16-05-1993
6. 54.86   Jorit van Drie Utrecht 13-08-1999
7. 55.24 * Bob Rink Amersfoort 09-06-1996
8. 55.42   Nick Gieltjes Spijkenisse 02-06-2013
9. 55.44 * Antal Amptmeijer Zaandam 11-09-1993
10. 55.50   Lex Favrin Amsterdam 05-07-2014
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
800 METER
1. 1.56.46   Jelmer van der Linden Utrecht 14-08-2015
2. 1.59.25   Bram Koldenhof Gouda 13-05-2010
3. 2.00.2   Rutger Huisman Gorinchem 14-05-1993
4. 2.00.57   Marijn Wouters Emmeloord 26-06-2009
5. 2.03.93   Daniël Hordijk Alphen a/d Rijn 26-06-2016
6. 2.08.33   Lex Favrin Beverwijk 29-06-2014
7. 2.08.9   Antal Amptmeijer Nieuwegein 18-09-1993
8. 2.11.47   Michiel van Veen Amsterdam 22-04-2012
9. 2.14.10   Nick Gieltjes Culemborg 28-09-2013
10. 2.14.57   Kevin Klomp Utrecht 09-08-2013
           
1000 METER
1. 2.32.82   Jelmer van der Linden Utrecht 20-06-2014
2. 2.41.04   Bram Koldenhof Utrecht 30-07-2010
3. 2.48.6   Marijn Wouters Culemborg 31-05-2008
4. 2.54.87   Antal Amptmeijer Utrecht 23-07-1993
5. 3.02.6   Kevin Klomp Epe 20-03-2012
6. 3.24.1   Kenneth Glavimans Nieuwegein 27-09-1997
7. 3.32.2   Bob Rink Culemborg 04-06-1996
           
1500 METER
1. 3.55.98   Jelmer van der Linden Huizingen (B) 06-06-2015
2. 4.19.20   Bram Koldenhof Zeist 09-05-2010
3. 4.32.93   Lex Favrin Culemborg 04-10-2014
4. 4.39.5   Antal Amptmeijer Heiloo 04-07-1993
5. 4.55.7   Bram Bruinse Heerhugowaard 12-06-1994
6. 4.55.86   David Slotboom Huizen 25-05-2014
7. 4.59.4   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
8. 5.05.45   Guus Timmermans Culemborg 04-10-2014
9. 5.11.8   Erwin Pouw Utrecht 02-09-1988
10. 5.18.41   Nick Gieltjes Culemborg 04-10-2014
           
1 ENGELSE MIJL (1609 METER)
1. 4.58.76   Marijn Wouters Culemborg 23-05-2009
2. 4.58.89   Bram Koldenhof Culemborg 23-05-2009
           
2000 METER
1. 6.37.3   Antal Amptmeijer Zaandam 24-09-1993
           
3000 METER
1. 8.44.06   Jelmer van der Linden Vught 14-05-2015
2. 9.28.80   Ruben Stittelaar Gemert 23-08-2013
3. 10.21.0   Marijn Wouters Culemborg 23-06-2009
4. 10.24.84   Michael van Baal Culemborg 28-09-2013
5. 10.49.2   Antal Amptmeijer Nieuwegein 18-09-1993
6. 11.27.03   Kevin Klomp Huizen 01-06-2012
7. 11.55.0   Wouter-Jan Bulsing Nieuwegein 22-09-1990
8. 12.45.1   Paul van Straten Utrecht 11-09-1988
9. 12.56.9   Sjuul Verheij Culemborg 23-06-2009
           
5000 METER
1. 15.15.75   Jelmer van der Linden Wageningen 12-06-2015
2. 16.06.51   Ruben Stittelaar Den Bosch 06-09-2013
3. 17.14.7   Rutger Huisman Krommenie 16-05-1993
4. 17.27.4   Sam Bruinse Amersfoort 09-06-1996
5. 18.22.57   Lex Favrin Huizen 07-06-2015
6. 18.24.1   Hugo Huisman Huizen 05-05-1996
7. 18.24.23   Cas Wille JJB Alphen a/d Rijn 30-04-2017
8. 18.41.95   Antal Amptmeijer Utrecht 30-07-1993
9. 20.28.47   Kevin Klomp Almere 24-06-2012
10. 21.40.94   Rutger van Saltbommel Beverwijk 19-04-2015
           
10000 METER
1. 49.49.26   Kevin Klomp Turnhout (B) 01-07-2012
           
3000 METER STEEPLE CHASE (91.4 CM)
1. 11.28.23   Antal Amptmeijer Utrecht 09-07-1993
2. 11.55.33   Marijn Wouters JJB Utrecht 20-07-2007
3. 12.09.36   Bram Koldenhof JJB Utrecht 20-07-2007
4. 14.44.74   Kevin Klomp Turnhout (B) 30-06-2012
           
110 METER HORDEN (100 CM)
1. 15.73   Mark Tijmstra Utrecht 11-05-1990
2. 16.51   Bram Bruinse Nieuwegein 16-06-1995
3. 18.54 * Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
4. 20.24 * Antal Amptmeijer Zaandam 12-09-1993
5. 21.93   Marijn Wouters Amersfoort 30-08-2009
6. 23.07   Kevin Klomp Delft 18-09-2012
7. 23.64 * Michael Kuiper Utrecht 13-06-1993
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.24)
           
400 METER HORDEN (91.4 CM)
1. 1.05.33   Antal Amptmeijer Utrecht 23-07-1993
2. 1.11.61   Kevin Klomp JJB Spijkenisse 05-06-2011
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
VERSPRINGEN
1. 6.42   Mark Tijmstra Nieuwegein 30-09-1989
2. 6.29   Gene Noordpool Vught 21-05-1989
3. 5.94   Bram Bruinse Nieuwegein 09-09-1995
4. 5.86   Jeroen Gutte Nieuwegein 05-10-1991
5. 5.81   Marijn Wouters Amersfoort 29-08-2009
6. 5.65   Bram Koldenhof Papendrecht 27-03-2010
7. 5.60   Ard van Harskamp Veenendaal 09-04-2005
8. 5.58   Bob Rink Hilversum 17-09-1995
9. 5.49   Bart Boonstra Culemborg 23-09-2017
10. 5.47   Jeffrey Bekker Beverwijk 19-04-2015
           
HOOGSPRINGEN
1. 1.90   Bram Bruinse Schoonhoven 01-07-1995
2. 1.75   Bob Rink Nieuwegein 09-09-1995
3. 1.72   Bart Boonstra Wageningen 22-07-2016
4. 1.70   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
5. 1.67   Bram Koldenhof Culemborg 09-10-2010
6. 1.65   Gene Noordpool Vught 21-05-1989
  1.65   Jeroen Gutte Den Bosch 15-09-1991
  1.65   Lex Favrin Beverwijk 29-06-2014
9. 1.60   Antal Amptmeijer Utrecht 26-09-1992
  1.60   Michael Kuiper Nieuwegein 18-09-1993
  1.60   Marijn Wouters Culemborg 23-05-2009
  1.60   Jorrit Steehouder Culemborg 23-05-2009
           
HINKSTAPVERSPRINGEN
1. 12.09   Marijn Wouters Amersfoort 04-07-2009
2. 11.20   Siebe Steehouder Reeuwijk 08-05-2011
3. 10.95   Kevin Klomp Culemborg 25-05-2013
4. 9.72   Simon Jonis Culemborg 25-05-2013
           
POLSSTOKHOOGSPRINGEN
1. 2.80   Bram Bruinse Amsterdam 05-06-1994
2. 2.50   Marijn Wouters Amersfoort 30-08-2009
3. 2.20   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
           
KOGELSTOTEN (6 KG)
1. 11.55   Mark Tijmstra Nieuwegein 30-09-1989
2. 11.26   Nick Gieltjes Wageningen 18-07-2014
3. 10.76   Mike Zwambag Roermond 15-10-2011
4. 10.58   Kenneth Glavimans Ede 10-05-1997
5. 10.54   Sam Bruinse Schoonhoven 06-07-1996
6. 10.26   Hugo Holtslag Culemborg 25-06-1996
7. 9.96   Yoram Meijaard Culemborg 17-05-2014
8. 9.93   Bram Bruinse Culemborg 22-06-1995
9. 9.90   Bob Rink Veenendaal 13-04-1996
10. 9.79   Thijmen van Arnhem Gouda 14-05-2015
           
DISCUSWERPEN (1.75 KG)
1. 34.42   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
2. 34.36   Nick Gieltjes Utrecht 11-07-2014
3. 30.65   Mike Zwambag Roermond 15-10-2011
4. 29.14   Mark Tijmstra Nieuwegein 30-09-1989
5. 29.12   Jorrit Steehouder Culemborg 09-10-2010
6. 28.88   Kenneth Glavimans Nieuwegein 27-09-1997
7. 28.52   Thijmen van Arnhem Gouda 14-05-2015
8. 28.50   Bram Bruinse Culemborg 22-06-1995
9. 27.42   Bob Rink Culemborg 04-06-1996
10. 26.18   Antal Amptmeijer Utrecht 20-08-1993
           
SPEERWERPEN (800 GRAM)
1. 43.75   Jorrit Steehouder Amersfoort 04-07-2009
2. 40.24   Gene Noordpool Nieuwegein 22-09-1990
3. 39.75   Nick Gieltjes Culemborg 04-10-2014
4. 39.32   Jeroen Gutte Utrecht 19-06-1992
5. 36.78   Hugo Holtslag Culemborg 14-05-1996
6. 33.72   Bob Rink Lelystad 07-05-1995
7. 33.68   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
8. 33.48   Thijmen van Arnhem Beverwijk 19-04-2015
9. 33.20   Antal Amptmeijer Zaandam 24-09-1993
10. 32.64   Bart Boonstra Gorinchem 25-05-2017
           
KOGELSLINGEREN (6 KG)
1. 16.44   Antal Amptmeijer Utrecht 20-08-1993
2. 16.35   Kevin Klomp Delft 18-09-2012
3. 12.18   Michael Kuiper Utrecht 20-08-1993
4. 12.14   Bob Rink JJB Utrecht 20-08-1993
           
5KAMP
1. 2220   Nick Gieltjes Culemborg 04-10-2014
2. 1719   Lex Favrin Culemborg 04-10-2014
3. 1613   Thijmen van Arnhem Culemborg 04-10-2014
4. 1217   Max de Vroome Culemborg 04-10-2014
5. 1094   Guus Timmermans Culemborg 04-10-2014
           
10KAMP
1. 4745   Bram Bruinse Schoonhoven 02-07-1995
2. 4509   Sam Bruinse Schoonhoven 07-07-1996
3. 3894   Antal Amptmeijer Zaandam 12-09-1993
4. 2564   Michael Kuiper Utrecht 13-06-1993
           
4 X 100 METER
1. 47.54 * Raymond Sladek JJB Gorinchem 23-04-1995
      Sam Bruinse JJB    
      Bram Bruinse    
      Bob Rink    
    * = gecorrigeerde handtijd (+0.14)
           
4 X 400 METER
1. 4.31.94   Rico Coenen JJC Culemborg 08-10-2016
      Bart Boonstra    
      Cas Wille JJC    
      Niels Boonstra JJB    
           
4 X 800 METER
1. 8.46.26   Niek Gieltjes JJB Amstelveen 30-09-2012
      Jelmer van der Linden JJB    
      Wessel Flinterman JJB    
      Kevin Klomp    
           
OLYMPISCHE ESTAFETTE (800-400-200-200 METER)
1. 3.58.82   Lex Favrin Culemborg 17-05-2014
      Thijmen van Arnhem    
      Yoram Meijaard    
      Vincent Kramer    
           
15000 METER
3000 METER SNELWANDELEN
5000 METER SNELWANDELEN
10000 METER SNELWANDELEN
20000 METER SNELWANDELEN
1 UUR SNELWANDELEN
ZWEEDSE ESTAFETTE (400-300-200-100 METER)
           
           
MEERKAMPEN (ONDERDELEN EN VOLGORDE):
           
5KAMP
VERSPRINGEN, SPEERWERPEN, 200 M, DISCUSWERPEN EN 1500 M
10KAMP
DAG 1: 100 M, VERSPRINGEN, KOGELSTOTEN, HOOGSPRINGEN EN 400 M
DAG 2: 110 M HORDEN, DISCUSWERPEN, POLSSTOKHOOGSPRINGEN, SPEERWERPEN
  EN 1500 M