Trainingsrooster

Wanneer, waar en onder leiding van welke (assistent)train(st)er(s) welke groep traint kun je in het onderstaande schema bekijken:
 

Technische atletiekgroepen

1

pupillen mini en C (2009 en jonger vanaf 6 jaar)

dag tijd locatie train(st)ers(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Rivka  
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Rivka  

 

2

 

pupillen B (2008)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Julia Arna
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Eva en Majka  

 

3

 

pupillen A 1e-jaars (2007)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 16.45-17.45 atletiekbaan Arna  
donderdag 17.00-18.00 atletiekbaan Hélène en/of Jeroen Lieke

 

4

 

pupillen A 2e-jaars (2006)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Lucas  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Nelleke  

 

5

 

junioren D 1e-jaars (2005)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Arna  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Paul  

 

6

 

junioren D 2e-jaars (2004)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 17.45-18.45 atletiekbaan Rico  
donderdag 18.00-19.00 atletiekbaan Rico  

 

7

 

junioren C 1e-jaars (2003)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Lucas  
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Bejamin en Veri  

 

8

 

junioren C 2e-jaars (2002)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Hend  
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Bejamin en Veri  

 

9

 

junioren B 1e-jaars (2001)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 18.45-19.45 atletiekbaan Vincent  
donderdag 19.00-20.00 atletiekbaan Benjamin en Veri  

 

10

 

junioren B 2e-jaars t/m masters (2000 en ouder)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.00-21.15 atletiekbaan

Paul/Vincent/Hend/Jeroen

donderdag 20.00-21.15 atletiekbaan Paul/Vincent/Hend/Jeroen


Loopgroepen

loopniveau A

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Albert en/of Dick  
woensdag 09.30-10.45 (vanaf) atletiekbaan Jeannette  
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Jac en/of Litha Angela
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  
zaterdag 09.30-10.30 (vanaf) atletiekbaan Gerard en/of Bas  

 

loopniveau B

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 20.15-21.15 (vanaf) atletiekbaan Henny  
woensdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Jac of Litha  
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  

 

loopniveau C

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 (vanaf) atletiekbaan Wim  
donderdag 20.00-21.15 (vanaf) atletiekbaan Dick  

 

Specialisatiegroepen (op uitnodiging)

middellange afstand (oudere jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
dinsdag 19.30-21.00 atletiekbaan Gerard  
donderdag 19.30-21.00 atletienbaan Gerard  

 

jeugdloopgroep (jongere jeugd)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
zaterdag 09.30-10.30 atletiekbaan Gerard, Bas of Litha  

 

sprint/verspringen/hoogspringen/horden (jeugd)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
donderdag 19.00-20.15 atletiekbaan Michiel en/of Nelleke  
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Michiel en/of Nelleke  

 

kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen/kogelslingeren (jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
zaterdag 09.30-11.30 atletiekbaan/zaal Tessa, Yoram, Veri, Pasquenel of Jeroen

 

G-topteam (G-atleten jeugd en volwassenen)

dag tijd locatie train(st)er(s) (assistent)train(st)er(s)
maandag 19.00-20.00 atletiekbaan Tessa, Marianne, Nelleke, Hélène en/of Anke

 

Alle groepen trainen in principe op en rond de atletiekbaan. De 3 loopniveau's A, B en C en de woensdagochtendloopgroep trainen daarnaast ook zo nu en dan op de openbare weg en op verkeersarme/-vrije locaties, bijvoorbeeld op en rond recreatieterrein De Meent in Beusichem. Het vertrek is in principe altijd vanaf de atletiekbaan, tenzij anders door de train(st)er(s) aangegeven. Op donderdagen trainen de drie loopniveau's A, B en C gezamenlijk. De trainingsschema's van de loopgroepen kun je hier vinden.

 

Op zondagochtend doet een groep lopers/loopsters vanaf de parkeerplaats bij de atletiekbaan een lange, langzame duurloop (minimaal 1 uur), een zogenaamde 'vetverbrandingsloop'. Zij starten om 09.00 uur.
 

Met vragen die met trainingen te maken hebben (trainingstijden, trainingen tijdens schoolvakanties, groepsindeling, eventuele wachtlijsten voor nieuwe leden) kun je bij Jeroen Gutte terecht. Voor trainingstechnische zaken (trainingsschema's en dergelijke) verwijzen wij je naar de train(st)ers.