Contact?

Zoekt u iemand van de organisatie? Op deze pagina ziet u hoe u in contact kunt komen met een bestuurslid, een commissielid of een andere vrijwillig(st)er. Ook treft u hier andere handige zaken aan, zoals het telefoonnummer van het clubhuis en het bankrekeningnummer van de vereniging.

 

Algemeen
Clubhuis en atletiekbaan
Sportlaan 15
4102 HM Culemborg
(0345) 518675 (alleen tijdens trainingen/wedstrijden/evenementen)
 
Postadres
atletiekvereniging Statina
Molenwindsingel 32
4105 HK Culemborg
 
Bankrekeningnummer vereniging
NL19 RABO 0110 4280 05 ten name van AV Statina te Culemborg
 
Bestuur en commissies
Voorzitter
Bert van Oostrum <stuur bericht>
Representant voor de vereniging in het contact met de Atletiekunie
Voorzitten vergaderingen
Opstellen vergaderagenda's
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Commissie onderhoud/beheer accommodatie en clubhuis
  Jaap Glavimans Coördinator <stuur bericht>
  Bert van Oostrum Commissielid
  Jeroen ten Kate Beheer atletiekmateriaal <stuur bericht>
  o Commissie thuiswedstrijden
  Wilbert Smorenburg Coördinator <stuur bericht>
  Patricia Glavimans Commissielid
  Jaap Glavimans Commissielid
  Bert van Oostrum Commissielid
  o Interne Loopcompetitie
  Bert van Oostrum Coördinator <stuur bericht>
  o Jurycommissie
  Jaap Glavimans Coördinator <stuur bericht>
  o Secretariaat uitwedstrijden
  Vera Gommans Coördinator <stuur bericht>
  o Vertrouwenspersonen
  Hannie van Donselaar <stuur bericht>
  Paul Westerman <stuur bericht>
  o Verhuur clubhuis
  Patricia Glavimans Coördinator <stuur bericht>
 
Secretaris
Vacant <stuur bericht>
Bijhouden notulen
Beheer Dropbox bestuur
Beheer jaarkalender
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Website en digitale nieuwsbrief
  Maarten Borgdorff Technisch beheer <stuur bericht>
  Jeroen Gutte Nieuwsredactie <stuur bericht>
 
Penningmeester
Mark Ramondt <stuur bericht>
Voeren financiële administratie
Voeren ledenadministratie
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Kascontrolecommissie
  Jaap Glavimans
  Joan Naus
  Annemieke Schimpf
  o Beheer en verkoop clubkleding
  Corina van der Linden <stuur bericht>
  o Commissie sponsoring
  Vacant <stuur bericht>
 
Algemeen bestuurslid
Vacant <stuur bericht>
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Loopgroepen
  Jeannette Benistant Trainster
  Litha Doeland Trainster
  Wim van Engeldorp Gastelaars Trainer
  Tina Hoep Trainster
  Albert Hofdijk Trainer
  Dick Lustenhouwer Assistenttrainer
  Gerard Smit Trainer
  Angela Veld Assistenttrainster
  Henny van Verseveld Trainer
  Bianca Verwoert Trainster
  Dick van Wiggen Trainer
  Sandra Wormgoor Trainster
  o Huur atletiekbaan en kleedkamers
  Ine van Berkel Coördinator <stuur bericht>
  o Sleutelbeheer
  Jaap Glavimans
  o Sportmedische commissie
  Ruben Verlangen Coördinator <stuur bericht>
  Shenja Kroll EHBO-er
  Mariska van Vugt EHBO-er
  Nanda de Waard-van Zuidam EHBO-er
 
Algemeen bestuurslid
Hélène van de Giessen <stuur bericht>
Vrijwillig(st)ers
Lief en leed
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Keuken-/barcommissie
  Bas van der Linden Coördinator <stuur bericht>
  Hélène van de Giessen Coördinator <stuur bericht>
  Harm Bodewes Keuken-/barmedewerker
  Frank Brandsma Keuken-/barmedewerker
  Bas van der Linden Keuken-/barmedewerker
  Ed Lommert Keuken-/barmedewerker
  Peter Poort Keuken-/barmedewerker
  Ed Stijnen Keuken-/barmedewerker
  Angela Veld Keuken-/barmedewerkster
  Paul Visser Keuken-/barmedewerker
  Paul Westerman Keuken-/barmedewerker
  Sandra Wormgoor Keuken-/barmedewerkster
  o Schoonmaak clubhuis
  Vacant Coördinator <stuur bericht>
  Chris de Bakker Schoonmaakmedewerkster
  Caroline van Heusden Schoonmaakmedewerkster
  Marjolein Kingma Schoonmaakmedewerkster
  Carina van de Warenburg Schoonmaakmedewerkster
  Leonore van Wingerden Schoonmaakmedewerkster
  Hanneke Wouters Schoonmaakmedewerkster
 
Algemeen bestuurslid
Jeroen Gutte <stuur bericht>
Bestuurlijk verantwoordelijk/contactpersoon voor:
  o Technische (jeugd)atletiek
  Emmy van Berkel Trainster
  Jasper Bloks Assistenttrainer
  Michiel Boonstra Trainer
  Jorn van der Burg Trainer
  Watson Dikken Trainer
  Litha Doeland Trainster
  Vera Gommans Trainster
  Jeroen Gutte Trainer
  Veri Gutte Trainster
  Tina Hoep Trainster
  Hend de Jager Trainer
  Kaj de Jong Assistenttrainer
  Nelleke Koppelaar Trainster
  Marijn Kup Trainer
  Bas van der Linden Trainer
  Danjela Lockhorst Assistenttrainster
  Natasja Lockhorst Trainster
  Raymond Lockhorst Trainer
  Marianne van der Meer Trainster
  Vincent Roke Trainer
  Gerard Smit Trainer
  Pasquenel Sohilait Trainer
  Siebe Steehouder Trainer
  Anke Veluwenkamp Trainster
  Arna Vliegen Trainster
  Lieke Vreugdenhil Trainster
  Paul Westerman Trainer
  Rachel de Winter Assistenttrainster
  o Aanschaf nieuwe trainings- en wedstrijdmaterialen
  o Huur gymzalen Lek en Linge
  o Kortingsregeling Healthcenter Culemborg
  o Uitslagverwerking/baanrecords/clubrecords
  o Competitie
  Arna Vliegen en Raymond Lockhorst Ploegleiders meisjes junioren C <stuur bericht>
  Siebe Steehouder Ploegleider heren senioren <stuur bericht>
  Ruby den Besten Ploegleider dames senioren <stuur bericht>
  Raymond Lockhorst Ploegleider heren masters <stuur bericht>
  Arna Vliegen Ploegleider dames masters <stuur bericht>
  o Culemborg City Run
  Fred Voordouw Coördinator <stuur bericht>
  Michael van Baal Commissielid
  Vera Gommans Commissielid
  Jeroen Gutte Commissielid
  Tina Hoep Commissielid
  Thijs Spreen Brouwer Commissielid
  o Evenementen
  Miriam van Knippenberg Coördinator jeugdkamp <stuur bericht>
  o Social media (Facebook en Instagram)
  Jeroen Gutte Beheer <stuur bericht>
  o G-Topteam
  Nelleke Koppelaar Coördinator <stuur bericht>